Meist

OÜ Happy Graphics alustas tööd 1998. aasta sügisel. Oleme spetsialiseerunud reklaamtrükiste kujundamisele ja trükkimisele nii digitaal-, termo- kui ka ofsettrükis. Kohapeal osutame kiirtrükiteenust väikestes ja keskmistes tiraazhides ning laiaformaadilist fototrükki ja lamineerimist, samuti termotrükki, mida kasutame põhiliselt tekstiilitoodetele logode, kujundite, piltide jms peale trükkimiseks.
printer-933098_1920
plotter 2138990_1920
Samuti kujundame ja valmistame välireklaame, suureformaadilisi reklaamplakateid, -viitasid ja -bannereid ning reklaamkleebiseid transpordivahenditele ja vaateakendele. Lisaks kujundame ja valmistame ISO-7810 standardile vastavaid plastikkaarte magnetribaga või ilma.
Vajadusel võime teostada kõiki enam levinud järeltöötlusoperatsioone – lõikamine, nurgaümardamine, voltimine, köitmine, kas metallspiraaliga, klamber-, aas- või liimköidet, viimane sobib diplomitööde köitmiseks.
Kui tunnete lähemat huvi meiepoolsete trükivõimaluste vastu, siis külastage meid, meie kontoris saate tutvuda paljude trüki- ja materjalinäidistega. Konkreetsed hinnaküsimised saatke aadressil hg@happy.ee või helistage telefonil 443 1092.
print-1822209_1920